ROZKLÁDACÍ POHOVKA NA KAŽDODENNÍ SPANÍ Trojsed STELA oatmeal, MATRACE š.160 cm

Nový produkt

Může pohovka vypadat dobře a zároveň nabízet maximální komfort pro spánek? ANO! Ostatní rozkládací pohovky jsou často o kompromisu, ale s modelovou řadou STELA jsme dokázali, že to možné je.

Více informací

Doba dodání je 6-9 týdnů

49 950,00 Kč s DPH

Rozměry218 x 95
RoštZdvojený, bukové lamely
Plocha lůžka160 x 200

Může pohovka vypadat dobře a zároveň nabízet maximální komfort pro spánek? ANO! Ostatní rozkládací pohovky jsou často o kompromisu, ale s naší modelovou řadou STELA jsme dokázali, že to možné je.

Spojili jsme stylovou sedací soupravu a pohodlnou postel do jednoho kompaktního celku, který si zamilujete. STELA Vás nezklame při žádné příležitosti, ať už jde o lenošení, práci nebo spánek. Jednoduchým pohybem se pohovka STELA rázem změní v pohodlné lůžko. 

Pevné čalounění a kvalitní výplň s kostrou, dělá sezení a ležení velmi komfortní. Robustní roštový rám, bukové lamely a matrace ze studené pěny HR 40/40 zajistí klidný spánek. Stela je k dispozici ve verzích 3sed a L 3sed + otoman s úložným prostorem.

Rozměry:  198 x 95

Plocha lůžka:  160 x 200 

Rošt sedací soupravy: Zdvojený rošt, bukové lamely

Přijďte se přesvědčit o kvalitách pohovky k nám a okuste to pravé pohodlí. Náš pražský showroom najdete na adrese Ve žlíbku 1800/77, budova B10

27 dalších produktů ve stejné kategorii: