Trojsed STELA s úložným prostorem purple

Nový produkt

Může pohovka vypadat dobře a zároveň nabízet maximální komfort pro spánek? ANO! Ostatní rozkládací pohovky jsou často o kompromisu, ale s modelovou řadou STELA jsme dokázali, že to možné je. 

Více informací

Doba dodání je 6-9 týdnů

66 487,00 Kč s DPH

-15%

78 220,00 Kč s DPH

  • Levá
  • Pravá

Rozměry283 x 170
RoštZdvojený, bukové lamely
Plocha lůžka165 x 195

Může pohovka vypadat dobře a zároveň nabízet maximální komfort pro spánek? ANO! Ostatní rozkládací pohovky jsou často o kompromisu, ale s naší modelovou řadou STELA jsme dokázali, že to možné je.

Spojili jsme stylovou sedací soupravu a pohodlnou postel do jednoho kompaktního celku, který si zamilujete. STELA Vás nezklame při žádné příležitosti, ať už jde o lenošení, práci nebo spánek. Jednoduchým pohybem se pohovka STELA rázem změní v pohodlné lůžko. 

Pevné čalounění a kvalitní výplň s kostrou, dělá sezení a ležení velmi komfortní. Robustní roštový rám, bukové lamely a matrace ze studené pěny HR 40/40 zajistí klidný spánek. Stela je k dispozici ve verzích Trojsed a trojsed s úložným prostorem

Rozměry:  303 x 170

Plocha lůžka:  165 x 195

Rošt sedací soupravy: Zdvojený rošt, bukové lamely

Přijďte se přesvědčit o kvalitách pohovky k nám a okuste to pravé pohodlí. Náš pražský showroom najdete na adrese Ve žlíbku 1800/77, budova B 10.

30 dalších produktů ve stejné kategorii: